icresim

Katı Atık İşleme Tesisleri

Proses otomasyonu dahil atık kabulden, gübre üretimine kadar tüm tesis için yüksek teknolojili otomasyon çözümleri sunuyoruz.

/vImages/1305120977_Redo.png Otomatik Atık Kabul Sistemi
 

RFID ve/veya Plaka Tanıma teknolojileri kullanılarak tesise giren atık hızlı ve tam doğru olarak kayıt edilir.

/vImages/1305120977_Redo.png Proses Otomasyonu
  Entegre Scada-PLC yazılımları ve arıtma-atık endüstrilerine özel hazırlanmış kütüphaneler sayesinde tesis otomasyonu artık hızlı ve kolay.
/vImages/1305120977_Redo.png Otomatik Ürün Sevkiyat Sistemi
  RFID ve/veya Plaka Tanıma teknolojileri kullanılarak sevk edilen ürün hızlı ve tam doğru olarak kayıt edilir. Yükleme ve çıkış noktalarındaki otomatik denetlemelerle yüksek derecede sevkiyat güvenliği sağlanır.
/vImages/1305120977_Redo.png Enerji Yönetim Sistemi
  Çevre ve yenilenebilir enerji sektöründeki en önemli noktalardan biri olan enerjinin yönetimi, izlenmesi ve raporlanması enerji verimliliği için ön şarttır. Proses otomasyonu ile entegrede çalışan sistem enerjiyi izlemek ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
/vImages/1305120977_Redo.png ERP Entegrasyonu
  Tüm alt otomasyon sistemlerinin (otomatik atık kabul sistemi, proses otomasyonu, otomatik ürün sevkiyat sistemi, enerji yönetim sistemi) firma bünyesindeki ERP sistemi (SAP, Oracle vb.) ile entegrasyonu gerçekleştirilirken tesis içindeki ve/veya dışına bilgi akış ve erişimindeki kısıtlama ve gecikmeler ortadan kalkar.