icresim

Hizmetler

/vImages/consult.png Danışmanlık Hizmeti
Tesis için gerekli olan bütün ihtiyaçların karşılanması için dizayn ve geliştirme aşamasına önemli bilgiler aktarmayı sağlayan ve yetkililer ile karşılıklı yapılan toplantılardan hazırlanan raporları içermektedir.
Bu adım proje optimizasyonu için önemlidir.

/vImages/design.png Dizayn & Geliştirme

Sistemin hayata geçirilebilmesi için tedarik edilecek yada üretilecek bütün ürünlere ilişkin çalışmaların yapıldığı aşamadır. Bu aşama sistemin devreye alınması için hazırlanması gereken bütün proje, dokümantasyon ve yazılımların şekillendirildiği ve kurumlara özgü çözümlerin oluştuğu süreçtir.

/vImages/produce.png Üretim & Montaj
Sistem gereksinimleri doğrultusunda gerekli olan mekanik ve elektronik bütün bileşenlerin üretimini ve saha da montajının gerçekleştirilmesidir.

/vImages/comission.png Devreye Alma
Dizayn ve üretim aşamasında oluşturulan bütün mekanik ve elektronik bileşenlerin saha da devreye alınması aşamasıdır. Devreye alma aşamasında sistemin soğuk testleri, saha kontrolleri ve üretime geçilmek için gerekli bütün denetlemelerin yapıldığı kapsamlı bir süreçtir.

/vImages/educate.png Eğitim
Devreye alma işleminden sonra, endüstriyel tesis operatör ve yöneticilerine verilen eğitim sürecini kapsamakatadır. Bu süreç zarfında, Pi Otomasyon yükümlüküğü altında ki bütün konulara ilişkin kapsamlı eğitimin ardından, tesis tam kapasite üretim yapmaya başlar

/vImages/fix.png Servis & Bakım
Yukarıda belirtilen adımlar tamamlandıktan sonra devreye alınan tesisin zaman içinde yıpranma payını azaltmak, uzun yıllar verimli ve etkin kullanımını sağlamak amacı ile sistemin bütün bileşenlerinin periyodik olarak kontrolünü içeren süreçtir.